Obsługa kompleksowa pogrzebu

Kilka słów wprowadzenia


Profesjonalna obsługa i indywidualne podejście

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów Biuro Usług Pogrzebowych ANUBIS zajmuje się kompleksową obsługą pogrzebów. Mając na uwadze specyfikę naszej pracy staramy się podchodzić do każdego pogrzebu indywidualnie, zapewniając stosowną pomoc na każdym etapie organizacji ceremonii pogrzebowej. Nasi wykwalifikowani pracownicy służą radą i pomocą, tak aby pochówek najbliższej osoby wykonany był zgodnie z oczekiwaniami Rodziny.

Mogą powierzyć nam Państwo wszystkie sprawy formalne związane z organizacją pogrzebu, począwszy od zakupu trumny bądź urny, zlecenia spopielenia osoby zmarłej czy odebraniu zasiłku pogrzebowego lub załatwieniu formalności na cmentarzach w Warszawie. W celu ułatwienia organizacji pogrzebu wszystkie dodatkowe usługi, takie jak wykonanie kwiatów pogrzebowych, zakup ubrania dla zmarłych czy księgi kondolencyjnej, zorganizowanie oprawy muzycznej na cmentarzu, można zamówić bezpośrednio w naszych biurach.
Własne kaplice przedpogrzebowe i chłodnie

Dzięki niezbędnej wiedzy i zapleczu technicznemu samodzielnie przygotowujemy osoby zmarłe do ceremonii pogrzebowych. Posiadamy dwie własne chłodnie zlokalizowane na terenie Warszawy i Leszna (k. Błonia), a przy nich specjalne pomieszczenia do ubierania osób zmarłych. Dodatkowo, posiadamy własne kaplice przedpogrzebowe, w których to nasi Klienci mogą w sposób osobisty pożegnać się z najbliższymi.

Dzięki odpowiedniej infrastrukturze nie musimy korzystać z przyszpitalnych chłodni i kaplic. Obdarzając zaufaniem Zakład Pogrzebowy ANUBIS decydujecie się Państwo, aby jedynie wysoko wykwalifikowane osoby zajmowały się przygotowaniem bliskiej osoby do pogrzebu, gdyż jako jedni z nielicznych posiadamy dyplom francuskiego Instytutu Tanatopraksji.
Doświadczenie i wiedza

Zdobyte doświadczenie i wiedza w ciągu ostatnich trzydziestu lat pozwalają nam na możliwie pełne odciążenie naszych Klientów we wszelkich sprawach formalnych. Organizujemy ceremonie pogrzebowe na terenie całego kraju, a także, o ile to tylko możliwe, załatwiamy wszelkie formalności w kościołach i zarządach cmentarzy. Mając na uwadze trudną sytuację w jakiej Państwo się znaleźli, w naszych biurach można kompleksowo zorganizować uroczystości pogrzebowe wraz z obsługą formalności na:

- Cmentarzu Komunalnym Północnym (Wólka Węglowa),
- Cmentarzu Komunalnym Południowym,
- Cmentarzu Wawrzyszewskim,
- Cmentarzu Powązkowskim,
- Cmentarzu Bródnowskim,

i wielu innych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszych oddziałach i filiach, a także pod całodobowymi numerami telefonów.


Trzydzieści lat doświadczenia w branży funeralnej
Zaufaj i zadzwoń


tel. 24h: 602 354 913

I Oddział
Warszawa, ul. Conrada 7
(na terenie Kościoła Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych)

I Filia
Warszawa, róg Wólczyńskiej i Horacego
(vis a vis Cmentarza Wawrzyszewskiego)

II Oddział
Leszno, ul. Sochaczewska 1
(róg Błońskiej i Sochaczewskiej)