Biuro Usług Pogrzebowych ANUBIS

Profesjonalny transport zwłok w niskiej cenie

Trzydzieści lat tradycji


Transport zwłok


Biuro Usług Pogrzebowych ANUBIS posiada flotę samochodów pogrzebowych spełniających światowe wymogi sanitarne. Nowocześnie i estetycznie przygotowane karawany naszego zakładu pogrzebowego zapewnią godny przewóz osoby zmarłej do miejsca spoczynku.

Nasze autokarawany wraz z wysoce wykwalifikowanymi pracownikami mogą przetransportować osobę zmarłą do dowolnego miejsca w Polsce i na świecie. Mając na uwadze trudną sytuację, w której znaleźli się nasi Klienci, oferujemy wszelką pomoc w załatwianiu spraw formalnych związanych z przewozem osoby zmarłej zachowując przy tym konkurencyjne ceny. Zlecając nam usługę transportu bliskiej osoby do miejsca spoczynku decydują się Państwo na doświadczoną i w pełni profesjonalną firmę. Obiecujemy, iż nie zawiedziemy Państwa zaufania.

Wysoka jakość usług

Samochody pogrzebowe naszej firmy udadzą się w każde wskazane przez Państwa miejsce w celu przewiezienia ciała Bliskiej osoby. W celu ustalenia indywidualnej oferty prosimy o przygotowanie takich informacji jak:

- miejsce, gdzie znajduje się aktualnie ciało,
- miejsce docelowe przewozu,
- zakres wykonywanych przez nas usług

Nasze samochody wyróżniają się na tle innych firm estetycznym i profesjonalnym oznakowaniem oraz przystosowaniem wnętrz. Przewiezienie osoby zmarłej odbywa się z należytym szacunkiem i godnością, dzięki specjalnie wykwalifikowanemu zespołowi kierowców.Nie używamy zdjęć fikcyjnych samochodów

Posiadamy własne, eleganckie i nowoczesne samochody pogrzebowe


tel. 24h: 602 354 913

I Oddział
Warszawa, ul. Conrada 7
(na terenie Kościoła Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych)

I Filia
Warszawa, róg Wólczyńskiej i Horacego
(vis a vis Cmentarza Wawrzyszewskiego)

II Oddział
Leszno, ul. Sochaczewska 1
(róg Błońskiej i Sochaczewskiej)