ANUBIS

Kompleksowa organizacja pogrzebu w niskiej cenie

Trzydzieści lat tradycji


Podstawowe informacje o firmie ANUBIS


Biuro Usług Pogrzebowych ANUBIS jest firmą rodzinną o trzydziestoletniej tradycji, będącą jedną z najbardziej rozpoznawanych i największych firm pogrzebowych na terenie Warszawy. Ogromne doświadczenie, wysoka kultura osobista pracowników, a także chęć niesienia pomocy Rodzinom nadaje nam status profesjonalnego zakładu.

Aby ułatwić naszym Klientom przejście przez gąszcz biurokratycznych powinności, staramy się przejąć na siebie wszelkie formalne obowiązki związane z organizacją pogrzebu. Nieustannie dążymy do tego, aby każda uroczystość pogrzebowa była wyjątkowa oraz spełniała, a nawet przewyższała oczekiwania naszych Klientów. Zdając sobie sprawę w jak trudnym momencie znalazła się Rodzina, która straciła bliską osobę, każdy Klient otaczany jest przez naszą firmę wsparciem i opieką.

 

Cmentarz Komunalny Południowy

Biuro Usług Pogrzebowych ANUBIS załatwi za Państwa wszelkie formalności w zarządzie Cmentarza Komunalnego Południowego, dzięki czemu jedyne miejsce, do którego muszą się Państwo udać - to jedno z naszych biur. Na miejscu zarezerwujemy dla Państwa termin pogrzebu, a także ustalimy wszelkie pozostałe szczegóły związane z organizacją pogrzebu na danym cmentarzu.

Zapraszamy do zupełnie niezobowiązującego spotkania w jednym z naszych biur. Informacje o lokalizacji naszych oddziałów i filii znajdą Państwo w zakładce KONTAKT, lub uzyskają je Państwo pod całodobowym numerem telefonu:


602 354 913tel. 24h: 602 354 913

I Oddział
Warszawa, ul. Conrada 7
(na terenie Kościoła Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych)

I Filia
Warszawa, róg Wólczyńskiej i Horacego
(vis a vis Cmentarza Wawrzyszewskiego)

II Oddział
Leszno, ul. Sochaczewska 1
(róg Błońskiej i Sochaczewskiej)