Trumny

Nowoczesne i estetyczne wzory

Trumny - różne gatunki drzew

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama trumien do pochówku, a także trumien kremacyjnych. Najczęściej wykonane są one z drzew dębowych lub sosnowych, jednakże na specjalne życzenia Klientów oferujemy trumny z drzew egzotycznych i kamieni granitowych. Wszystkie trumny znajdujące się w naszej ofercie posiadają bogate wykończenia, charakteryzują się szeroką kolorystyką i wykończeniami lakierniczymi (mat, połysk). W naszych oddziałach istnieje możliwość obejrzenia większości trumien na specjalnie przygotowanych wystawach, dzięki czemu Klienci nie muszą bazować na przedstawianych im katalogach.

Galeria trumienTrumny dębowe

Największą popularność zdobyły trumny dębowe, charakteryzujące się wytrzymałością i trwałością, gustownymi wykończeniami, a także ciekawym wzornictwem. Trumny dębowe są najczęściej wybieranymi trumnami przez naszych Klientów.

Po kliknięciu w obrazek z prawej strony tekstu będzie możliwość obejrzenia naszych przykładowych trumien dębowych


Trumny sosnowe

Trumny sosnową są z reguły tańszymi trumnami w porównaniu do tych dębowych. Dzięki starannym wykończeniom, a także estetycznym wybiciom zapewniają godne warunki pochówku osoby zmarłej. Przystępna cena trumien sosnowych, a także ich elegancki wygląd sprawiają, że Rodziny często decydują się na ich zakup

Po kliknięciu w obrazek z lewej strony tekstu będzie możliwość obejrzenia naszych przykładowych trumien sosnowych


Trumny granitowe

W naszej ofercie najbardziej ekskluzywnymi i prestiżowymi trumnami są trumny granitowe. Wybierane są przez Rodziny chcące i mające możliwość w sposób szczególny uszanować i uczcić pamięć Bliskiej im osoby. Ich walory estetyczne widoczne są w każdym elemencie wykończenia, a specjalnie przygotowane środki trumien o różnej kolorystyce są potwierdzeniem ich najwyższej jakości.

Po kliknięciu w obrazek z prawej strony tekstu będzie możliwość obejrzenia naszych przykładowych trumien granitowych.

UWAGA: Przedstawione towary oraz sposób ich wykonania są przedmiotem zgłoszenia w sprawie udzielenia patentu na wynalazek, w związku z czym powielanie przedstawionych rozwiązań może zostać uznane za naruszenie patentu przez co naruszający naraża się na odpowiedzialność cywilną przewidzianą w art. 287-289 ustawy Prawo własności przemysłowej (Dz.U.2013.1410 t.j.).


tel. 24h: 602 354 913

I Oddział
Warszawa, ul. Conrada 7
(na terenie Kościoła Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych)

I Filia
Warszawa, róg Wólczyńskiej i Horacego
(vis a vis Cmentarza Wawrzyszewskiego)

II Oddział
Leszno, ul. Sochaczewska 1
(róg Błońskiej i Sochaczewskiej)