Ubieranie i kosmetyka

Profesjonalni tanatopraktycy

Ubieranie i pełna kosmetyka osób zmarłych

Zdając sobie sprawę jak trudną czynnością jest ubieranie bliskiej osoby Zakład Pogrzebowy ANUBIS może przejąć na siebie ten wymagający i odpowiedzialny obowiązek. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy przygotują ciało Zmarłego do pogrzebu, łącznie z myciem, ubieraniem i pełną kosmetyką. Na Państwa życzenie i zgodnie z Państwa instrukcjami możemy wykonać makijaż, który zawsze towarzyszył osobie zmarłej w codziennym życiu lub ulubioną fryzurę.

Posiadamy własne, wydzielone pomieszczenia do przygotowania osoby zmarłej do pogrzebu. Jedynie nasi pracownicy przygotowują bliską Państwu osobę do pogrzebu. Jesteśmy jednym z nielicznych zakładów pogrzebowych wyrażających zgodę na obecność Klientów przy całym procesie ubierania i kosmetyki. Ponadto, na swoje życzenie Klient może brać czynny udział w przygotowaniu ciała do pochówku.

Certyfikat francuskiego Instytutu Tanatopraksji zaświadcza, iż posiadamy wszelkie niezbędne umiejętności do przygotowania bliskiej Państwu osoby z należytym szacunkiem i godnością.tel. 24h: 602 354 913

I Oddział
Warszawa, ul. Conrada 7
(na terenie Kościoła Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych)

I Filia
Warszawa, róg Wólczyńskiej i Horacego
(vis a vis Cmentarza Wawrzyszewskiego)

II Oddział
Leszno, ul. Sochaczewska 1
(róg Błońskiej i Sochaczewskiej)