Napisy pogrzebowe

Klepsydry, tabliczki natrumienne, literki na urnę

Producent napisów pogrzebowych

Wszystkie napisy pogrzebowe zamawiane w Zakładzie Pogrzebowym ANUBIS, rozumiane jako klepsydry, tabliczki natrumienne, a także tabliczki i literki na urny, wykonujemy sami. Nie współpracujemy z pośrednikami wykonującymi napisy pogrzebowe za nas. Dzięki temu rozwiązaniu jesteśmy w stanie, po podaniu wszelkich potrzebnych danych, na miejscu wydrukować zamówiony przez Państwa rodzaj klepsydr wraz ze wszystkimi niezbędnymi dopiskami.

W związku z tym, iż jesteśmy bezpośrednim producentem tabliczek natrumiennych, tabliczek urnowych i literek na urnę, wykonujemy je z najwyższą starannością i profesjonalizmem. Wszystkie nasze tabliczki bazują na najlepszych materiałach. Dzięki wyeliminowaniu pośredników oferowane przez nas tabliczki są w niskiej cenie i cechują się najwyższą jakością - niespotykaną w innych firmach.


Wysoka jakość

Tylko dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów tabliczki pogrzebowe odporne są na działania atmosferyczne zachowując jednocześnie swój kształt i czytelność przez wiele lat. Nie używamy zwykłych tabliczek aluminiowych, które ze względu na swoją grubość ok. 0,4 milimetra, łatwo się gną. Bazujemy na materiałach mających grubość co najmniej 2 milimetrów, dzięki czemu są nieporównywalnie bardziej odporne od blach aluminiowych na działania atmosferyczne.

Zakład Pogrzebowy ANUBIS będący bezpośrednim producentem napisów pogrzebowych może wykonywać także niestandardowe zlecenia, dopasowując się do wymagań Klientów.


Najwyższej jakości tabliczki pogrzebowe

Zaufaj i zadzwoń


tel. 24h: 602 354 913

I Oddział
Warszawa, ul. Conrada 7
(na terenie Kościoła Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych)

I Filia
Warszawa, róg Wólczyńskiej i Horacego
(vis a vis Cmentarza Wawrzyszewskiego)

II Oddział
Leszno, ul. Sochaczewska 1
(róg Błońskiej i Sochaczewskiej)