ANUBIS

Kompleksowa organizacja pogrzebu w niskiej cenie

Trzydzieści lat tradycji


Podstawowe informacje o firmie ANUBIS


Biuro Usług Pogrzebowych ANUBIS jest firmą rodzinną o trzydziestoletniej tradycji, będącą jedną z najbardziej rozpoznawanych i największych firm pogrzebowych na terenie Warszawy. Ogromne doświadczenie, wysoka kultura osobista pracowników, a także chęć niesienia pomocy Rodzinom nadaje nam status profesjonalnego zakładu.

Aby ułatwić naszym Klientom przejście przez gąszcz biurokratycznych powinności, staramy się przejąć na siebie wszelkie formalne obowiązki związane z organizacją pogrzebu. Nieustannie dążymy do tego, aby każda uroczystość pogrzebowa była wyjątkowa oraz spełniała, a nawet przewyższała oczekiwania naszych Klientów. Zdając sobie sprawę w jak trudnym momencie znalazła się Rodzina, która straciła bliską osobę, każdy Klient otaczany jest przez naszą firmę wsparciem i opieką.

Wysoka jakość usług

Zakład pogrzebowy ANUBIS jest firmą profesjonalną, podchodzącą do każdej uroczystości pogrzebowej w sposób indywidualny. Dzięki bogatemu zapleczu technicznemu jesteśmy w stanie sprostać nawet najwyższym wymaganiom. Cały proces przygotowania uroczystości pogrzebowej przeprowadzany jest przez naszą firmę. Nie korzystamy z chłodni szpitalnych, posiadamy dwie własne i nowoczesne przechowalnie osób zmarłych.

Ubieranie, a także pełna kosmetyka pośmiertna przeprowadzana jest przez naszych doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników w specjalnie przygotowanym do tego pomieszczeniu. Dyplom francuskiego Instytutu Tanatopraksji jest potwierdzeniem naszych wysokich umiejętności. Ponadto, posiadamy dwie własne kaplice, zlokalizowane na terenie Warszawy i Leszna (mazowieckiego), dzięki czemu nasi Klienci mogą w sposób osobisty pożegnać się ze zmarłym członkiem rodziny na terenie naszego zakładu pogrzebowego, bez konieczności odwiedzania przyszpitalnych kaplic.

Posiadamy również wyspecjalizowane i nowocześnie wyposażone samochody pogrzebowe marki Mercedes-Benz i Renault. Niezwykle estetyczne i starannie przygotowane karawany naszego zakładu pogrzebowego zapewnią godny i dostojny transport Osoby Zmarłej na miejsce spoczynku.


Zaufaj profesjonalistom

Wszystkim, którzy zdecydują się obdarzyć nasz zakład pogrzebowy zaufaniem i powierzą nam organizację uroczystości pogrzebowej zapewniamy:


- wysokiej klasy karawany spełniające światowe wymogi sanitarne, a w tym nasz samochód reprezentacyjny Mercedes E-klasa,

- najnowocześniejsze, WŁASNE chłodnie, które zapewnią zmarłym godne warunki do momentu ceremonii pogrzebowej,

- własną kaplicę przedpogrzebową, która pozwoli Rodzinie na spokojne i osobiste pożegnanie się ze Zmarłym,

- kompleksową i godną obsługę pogrzebu, dzięki wykwalifikowanemu personelowi.


Ważną informacja jest, iż większość pogrzebów organizowanych przez nasz zakład, obsługiwana jest przez dwa karawany, jeden przewożący osobę zmarłą, drugi transportujący kwiaty.


tel. 24h: 602 354 913

I Oddział
Warszawa, ul. Conrada 7
(na terenie Kościoła Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych)

I Filia
Warszawa, róg Wólczyńskiej i Horacego
(vis a vis Cmentarza Wawrzyszewskiego)

II Oddział
Leszno, ul. Sochaczewska 1
(róg Błońskiej i Sochaczewskiej)