Pozostałe usługi

Zdjęcia nagrobne

Trzydzieści lat tradycji


Zdjęcia nagrobne


Fotoceramika to najczęściej zdjęcia nagrobne widywane na pomnikach i nagrobkach. W naszej ofercie znajduje się szeroki zakres kształtów i wielkości zdjęć nagrobnych. Oferowana przez nas ceramika to zdjęcia najwyższej jakości, oparte jedynie o oryginalne materiały. Dzięki temu zakupione u nas zdjęcia nie blakną, nie zmywają się i są odporne na warunki atmosferyczne. Zdjęcia nagrobne zamówione w Zakładzie Pogrzebowym ANUBIS są pamiątką na długie lata.

Dzięki współpracy z wysoce wykwalifikowanymi grafikami możemy dokonywać korekt graficznych na zdjęciach. Nie stanowi dla nas problemu usunięcie „załamań” na zdjęciach, retusz zdjęcia, zmiana tła, dodanie odpowiedniego ubrania czy nawet pokolorowanie czarno-białego zdjęcia. Ponadto, możemy także przeprowadzić renowację starej, popękanej ceramiki. Wszystkie poprawki wykonujemy najstaranniej jak to możliwe, aby w pełni oddać piękno zamawianego u nas zdjęcia.

Najwyższa jakość zdjęć nagrobnych

Oferowane przez nas zdjęcia nagrobne mogą być czarno-białe, kolorowe lub nawet w coraz bardziej popularnym odcieniu sepii. Posiadamy różne kształty ceramiki, od najbardziej standardowych, takich jak owale i prostokąty, po serca lub dowolne inne kształty. Każde zdjęcie nagrobne może być ozdobione paskiem w kolorze złotym, czarnym, platynowym albo innym zamówionym przez Państwa.

Nasze zdjęcia nagrobne możemy wysłać w każde miejsce w Polsce. W przypadku chęci zamówienia zdjęcia nagrobnego prosimy o kontakt telefoniczny pod nr: 22 725 82 27


tel. 24h: 602 354 913

I Oddział
Warszawa, ul. Conrada 7
(na terenie Kościoła Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych)

I Filia
Warszawa, róg Wólczyńskiej i Horacego
(vis a vis Cmentarza Wawrzyszewskiego)

II Oddział
Leszno, ul. Sochaczewska 1
(róg Błońskiej i Sochaczewskiej)