Pozostałe usługi

Krzyże i tabliczki

Trzydzieści lat tradycji


Krzyże i tabliczki pogrzebowe/nagrobne


Biuro Usług Pogrzebowych ANUBIS jest bezpośrednim producentem tabliczek pogrzebowych i jedynym właścicielem oferowanych przez nas danych wzorów graficznych. Pracujemy jedynie na najlepszych materiałach, dzięki czemu nasze produkty cechują się wysoką odpornością na wszelkie warunki atmosferyczne.

Większość tabliczek natrumiennych/nagrobnych wykonana jest z blachy półmilimetrowej czyniąc je podatnymi na zniszczenia. Oferowane przez nas tablice wykonane są z co najmniej dwumilimetrowego materiału kompozytowego, który może pozostać na krzyżu lub pomniku przez kilka lat bez utraty jakości. Posiadamy szeroki wybór kształtów i kolorów sprzedawanych tabliczek. Ponadto, jako producent tabliczek nagrobnych możemy w bardzo krótkim czasie (nawet do godziny) przygotować wybrany przez Państwa wzór. Potrzebne są nam jedynie dane dot. osoby zmarłej, takie jak: imię i nazwisko, data zgonu, a także ilość przeżytych lat lub data urodzenia.

Bezpieczna wysyłka w dowolne miejsce w Polsce

Istnieje możliwość wysyłki naszych tabliczek natrumiennych w dowolne miejsce w kraju, dzięki czemu mogą upamiętnić Państwo groby swoich bliskich na długie lata. W celu zamówienia tabliczki prosimy o kontakt telefoniczny.

W naszych magazynach posiadamy także proste krzyże drewniane z pasyjką, na których można umieścić tabliczkę natrumienną. Oferujemy także bardziej okazałe krzyże z elementami stalowymi, posiadające specjalnie przystosowane miejsce na napisy pogrzebowe informujące o tym, kto został pochowany w danym grobie.


tel. 24h: 602 354 913

I Oddział
Warszawa, ul. Conrada 7
(na terenie Kościoła Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych)

I Filia
Warszawa, róg Wólczyńskiej i Horacego
(vis a vis Cmentarza Wawrzyszewskiego)

II Oddział
Leszno, ul. Sochaczewska 1
(róg Błońskiej i Sochaczewskiej)